http://tcbloggez6jzypsbutjnste2fvoau3tqu5dvqdd5uc7jmr5r7js2ueyd.onion/blog/balfasz/20040210.html
(Nem írom le a szolgáltató nevét, mert az reklám lenne, és a kurva anyjukat azoknak, akik nem veszik észre, hogy a székházuktól 500 méterre, a Nyugati tér közepén nincs lefedettség.) - Há' hogyne vóna - jön oda a cigányasszony - hogynehogyne - na, itt már bizalmaskodva egészen közel hajolt - van ilyen tizenkétezeres, vigyé' olyat. - Háromezres nincs?